Capacitor 20 uf
- voltage = 450V
- for mounting on engine
- voltage = 450V
- for mounting on engine
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 68 mm |
|---|---|
| Width | 32 mm |
| Height | 56 mm |
| Weight | 0.12 kg |