Between Valve, 2 1/2"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 95 mm |
| Height | 95 mm |
| Weight | 1.10 kg |