12PT flank socket
- size = 1/2" 23mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.12 kg |
12PT flank socket
- size = 1/2" 23mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.12 kg |